Ana sayfa

Guangzhou Automotive Co., Ltd.

Ben sohbet şimdi

Guangzhou Automotive Co., Ltd.

1 2 3
Guangzhou Automotive Co., Ltd. Guangzhou Automotive Co., Ltd. Guangzhou Automotive Co., Ltd.
PLANT WAREHOUSE SEALING
Şirket ayrıntıları:
İş türü : Üretici
İhracatçı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
No. Çalışanları : 150~200
Yıllık satış : 450 million-600 million
Yıl kurulan : 2002
İhracat p.c : 80% - 90%
CSZY, gaz yayının profesyonel bir üreticisidir. CSZY ürün yelpazesi: Gaz Yayları, Gaz Struts, Damperler, Kilitleme Gaz Yayları ve Gergi Gaz Yayları. Dikişsiz çelik, 304 ve 316 paslanmaz çelik alternatifleri tüm ürünlerimiz için yapılabilir. Ürünlerimiz otomobil, kapı, makine ve mobilya uygulamaları için yaygın olarak kullanılmaktadır.

Firmamız 2002 yılında kurulmuş ve gaz yay sektöründe uzun yıllara dayanan tecrübeye sahibiz. 1.200 metrekarelik gaz yay üretim tesisimiz Guangzhou'da bulunmaktadır, uygun su ve kara taşımacılığının tadını çıkarmaktayız.

Deneyimli ve hevesli personelimiz geniş bir ürün yelpazesiyle birleştiğinde, gaz yayının önde gelen üreticisi haline geldik. Sürekli olarak ürün kalitesini yükseltmeye çalıştık; yıllık üretim kapasitesi gaz yayları 2.4 milyon adettir.

Şu anda, bizim gaz struts zaten Amerika, Kolombiya, Brezilya, Avustralya, İngiltere ve diğer ülkeler ve bölgeler için ihraç edilmektedir. Firmamız her zaman araştırma, geliştirme ve yenilik üzerine yoğunlaşmıştır. Bu nedenle müşteri talepleri doğrultusunda gaz yayını üretebiliriz.

Firmamız, 'uygun fiyat, verimli teslimat süresi ve iyi satış sonrası servis' inancını sunmaktadır. Karşılıklı gelişme ve faydalar için daha fazla müşteri ile işbirliği yapmayı umuyoruz. Potansiyel alıcıları bizimle iletişime geçmeye davet ediyoruz.

İletişim bilgileri
Guangzhou Automotive Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Jerry Ou

Tel: +86-13539882798

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)